Clarins Instant Light Lip Comfort Oil 01 Honey

První kousek z mojí sbírky beauty produktů o který se chci s vámi podělit je nový olej na rty od Clarins. Pokaždé když se v mé blízkosti nachází jakýkoliv pomocník na krásnější, hebčí a úžasnější rty, mám zvláštní potřebu danou věc ihned vlastnit. Dá se říct, že bych v opačném případě možná opravdu nepřežila. S tímto olejíčkem jsem tento pocit měla, už když jsem ho viděla na obrázku mezi jarními novinkami. 

Olejíček se na rtech tváří jako obyčejný lesk na rty. Leskne se docela hodně. I přes velký aplikátor se nanáší na rty příjemně a bez problémů. Aplikátor je současně také velice hebký, takže už při aplikování na rty si produkt krásně užíváte.

Ve chvíli kdy máte olej na rtech, překvapí vás jeho hutná konzistence. Díky medové vůni můžete na chvilku zaváhat, zda to není opravdu medový zábal. Od první chvíle jsou rty vyživené a velké plus je, že na rtech vydrží opravdu dlouho a nikam se nehne. Nemusíte se tedy bát leklé pusy od ucha k uchu. Příchuť dle mého  názoru nemá nijak výraznou.

Já osobně olejíček používám přes den i na noc. Cítím se příjemně a popraskané rty a pálení je v tomto zimním období mávnutím kouzelného aplikátoru s olejíčkem rázem pryč:)

Prodává se ve dvou variantách.
01 Honey je a bude standardně v nabídce. Odstín 02 Raspberry je limitovaná nabídka z letošní jarní kolekce.
Balení obsahuje 7ml produktu. 

Koupila jsem v parfumerii Douglas, cena byla 490,-

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?