YSL Black Opium

Byla to láska na první pohled, na první přičichnutí. Podobnou reakci na parfém jsem zažila pouze jednou a to s mojí letní láskou – Guerlain Terracotta Le Parfum. O této krasavici čekejte recenzi koncem jara, kdy ji začnu hrdě opět nosit.

Stačila vteřina a věděla jsem, že je to přesně ten parfém, který už roky hledám. Parfém, který bude vyjadřovat mojí osobnost. Parfém, který si budu užívat a nosit ho jako šperk, který dodá mému obyčejnému dni šmrnc.

Promo video okoukněte zde. Písnička v tomto videu je další kousek skládačky, který do sebe dokonale zapadnul a uchvátil mě. Pro úplnost, jedná se o písničku Jungle a zpívá Emma Louise. POZOR! Je vysoce návyková. Nemůžu se jí už dlouho zbavit. 🙂 Tváří parfému je modelka Edie Campbell. 


(ano, všechny tyto dámy jsou pořád ta jedna stejná osoba:)

Původní Opium mi vyloženě vadí. V mysli mám u tohoto parfému velký červený vykřičník a při vzpomínce na něj mě automaticky rozbolí hlava. Z toho důvodu jsem Black Opium ani nechtěla zkusit v parfumerii. Když jsem ale v poličce zahlédla ten NÁDHERNÝ temný flakón, nedalo mi to a opatrně jsem si malinko nastříkala na papírový proužek, čekajíce další prudké bodnutí do mozku, stejně jako u starého Opia. A EJHLE – byla jsem překvapená, jak velký rozdíl mezi nimi je. Nejen, že mi nevadila. Ona mi doslova sedla a ve vteřině jsem věděla, že ji nutně potřebuji.

Složení vůně: (dle údajů na internetu se složení mírně liší, někdo hrušku udává, někdo ne. Odbornice na rozpoznání složení parfémů nejsem, berte ho tedy pouze orientačně)


Hlava: růžový pepř, pomerančový květ, hruška

Srdce: káva, jasmín 

Základ: vanilka, pačuli, cedr

Celkově je vůně sladší a těžší. Není to ale nic proti ničemu a já osobně ji nosím přes den. Na večer nebo zvláštní příležitosti bych se za ni ale vůbec nestyděla.

S výdrží jsem moc spokojená. Nejspíš bych s ní byla spokojená, i kdyby vůbec nevydržela, protože tenhle parfém je skutečně závislost.

Jaký parfém vyvolává šílenství u Vás?

Krásnou první březnovou neděli všem a mějte se rádi:)

Sjů

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?