Co si aktuálně broukám

Znáte to, když zaslechnete nějakou melodii a nemůžete ji vyhnat z hlavy? Písničku, která vám pomalu rozežírá mozek zevnitř a vy se ji nezbavíte, dokud ji nepřestanete bavit a neopustí vás nebo dokud ji nenahradí jiná? Jsem si jistá, že to znáte moc dobře. Představuji vám svoji hitparádu, která mi nedává spát v posledních měsících.

zdroj obrázku

Family of the Year – Hero

Tahle vykutálená rodina roku mi zní v hlavě od dovolené. Seděla jsem v lobby hotelu a z rádia hrála melodie jejich písničky Hero. V životě jsem ji neslyšela. Neviděla jsem Boyhood a nikdy jsem na ní nenarazila. Vedle mě sedělo pár starších turistů. Když došlo na refrén, něžnější polovičky turistů sedících opodál, si začali nahlas refrén zpívat. Nikdy na tu chvíli nezapomenu. Byla to ta situace, kterou si každý interpret v hloubi duše tajně představuje, když skládá svůj první hit. Alespoň tak bych si to představovala já, kdybych chtěla prorazit jako zpěvačka 🙂

zdroj obrázku

Emma Louise – Jungle

Píseň Jungle, kterou budete znát jako promo píseň k parfému YSL Black Opium už mě drží od listopadu loňského roku. Stejně jako zmiňovaný parfém je vysoce návyková a svá. Pouštím si ji každý den cestou do práce.  Moji recenzi na Black Opium včetně promo videa naleznete zde

zdroj obrázku

Hozier – Take Me To Church

Další melodie, která mě nejspíš jednou zabije je Hozier, Take Me To Church. Největší problém s touto písní je, že se ji usilovně snažím neustále nevědomky zpívat. A já opravdu NEumím zpívat. Je myslím úplně jasné, že tahle písnička potřebuje nutně někoho, kdo zpívat umí, aby byla nezávadně interpretovatelná.

zdroj obrázku

Sia – California Dreamin’

Nová verze starého songu California Dreamin’ od The Mamas & The Papas je opravdu skvělá. Sia z ní svým dokonalým hlasem a novým tempem udělala záležitost, která se strašně špatně dostává z hlavy. Pokud zajdete do kina na nový film San Andreas, určitě ji na konci uslyšíte. Patří totiž k oficiálnímu soundtracku. Když to vezmu ze širšího měřítka, všechno co Sia vypustí do světa je balzám pro uši. Sia a její hlas se mnou tráví spoustu času.

a právě proto, poslední je…

zase Sia

zdroj obrázku

Sia – Fire Meet Gasoline

Pokud upadnu do kómatu, pusťte mi tuhle písničku. Uvidíte, že jestli rovnou nevyskočím z postele, začnu si minimálně pohupovat nohou. Ve videoklipu kraje Heidi Klum, na které byl nejlepší její bývalý manžel Seal, konkrétně při přehlídkách VS koukněte zde. Teď už mě Heidy nijak moc nebere. Partnera jí ale ve videoklipu dělá úžasný Pedro Pascal, známý jako Oberyn Martell. A Oberyna, toho já mám moc ráda:)

zdroj obrázku

Máte také melodii, která vám nedá spát?

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?