Hannibal – 3.série

A je to tady. Konečně jsme se dočkali třetí série Hannibala. První díl s názvem Antipasto je od dnešního brzkého rána venku a já se těším, co si pro nás tento gurmán připravil letos. Pokud patříte mezi skupinu lidí, kteří seriál neznají, dobře si rozmyslete, zda do něho chcete jít. Sledování Hannibala je úžasný zážitek, který vám ale na oplátku sebere část duše. Pokud patříte mezi druhou část, která už Dr. Lectera dobře zná a kterou už žádná nechutnost nepřekvapí, vítejte u dnešního článku.

zdroj obrázku


Jak jistě víte, konec druhé série byl na přes držku. Skoro stejně, jako když čekáte na spuštění předprodeje lístků na Tomorrowland a zrovna vám vypadne proud. Stejně tak i informace, že na třetí sérii si budeme muset počkat o chvilku déle, než bylo původně v plánu. Teď už je ale ten rok utrpení za námi, tak si pojďme povědět, co málo zatím víme o nové sérii.

V minulosti jsme si zvykli na názvy epizod z prostředí francouzské kuchyně. Epizody nové řady budou tentokrát Italské. Tomu napovídá i název prvního dílu – Antipasto. Změní se to až od osmé do třinácté epizody, kdy epizody ponesou názvy podle obrazů od Williama Blakea z kolekce Great Red Dragon. 

Jak víte, na konci druhé série seděli Hannibal a Bedelia v letadle. Po šíleném masakru skoro všech postav seriálu míří do Evropy, kde se bude odehrávat tato série. Bryan Fuller – tvůrce seriálu prozradil, že tato série (zejména prvních sedm epizod) bude mít úplně  jiný koncept než všechny epizody předchozí.  Podle promo fotek budou tyto díly daleko barevnější a prosvětlenější, než díly původní řady. V této sérii se více se zaměříme na psychologickou stránku Hannibala, která by nám měla poodkrýt jeho osobnost a také konečně i minulost.

zdroj obrázku

I když je Hannibal na útěku, bude mu ve Florencii chybět jeho kamarád Will Graham. Dle dostupných informací již víme, že Will masakr přežil. Uvidíme, jak na tom bude zbytek party.

Will Graham zdroj obrázku

Víme, že Will má psy. Na konci druhé série ale nevypadal na to, že by je mohl chodit venčit nebo krmit.  Dle Bryana Fullera se ale nemáme čeho bát. O pejsky je dobře postaráno.

Ve třetím díle nové série se má objevit Zachary Quinto, jako pacient Bedelie. 

Nejdůležitější postřeh je ten, že Mads Mikkelsen bude jezdit na motorce:) Och..

zdroj obrázku

Nevím jak vy, ale já mám před začátkem série spoustu otázek. 

Na dohady, co přesně se bude dít je ještě brzy. Proto navrhuji, podívejme se na první díl a nechme se opět unášet na vlně tohoto výjimečného seriálu. 


Co vy, sledujete Hannibala?

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?