YSL La Laque Couture v odstínu 25 Rose Romantique

Vítejte u dnešního článku, ve kterém se zaměříme na jednoho malého roztomilého krasavce. Jedná se o YSL La Laque Couture lak na nehty v odstínu 25 Rose Romantique.

Balení vypadá luxusně, jak už je u YSL zvykem. Lak je zabalen ve zlaté krabičce, na které se všecko zrcadlí a strašně špatně se fotí. Po sundání vrchního krytu lahvičky s lakem se dostanete k víčku se štětečkem, který se v ruce příjemně drží a při lakování se s ním fajnově manipuluje. 

Samotná barva vypadá krásně. Jak vidíte z fotek, odstín 25 Rose Romantique je velice fotogenický. Na oficiální webu YSL vypadá barva růžověji než ve skutečnosti je. Pokud tedy po těchto lacích toužíte, vybírejte si je raději naživo než na internetu. Vyhnete se případnému zklamání. Všechny barvy si můžete prohlédnout z tepla domova na oficiálních stránkách zde

Lak se dobře nanáší a nedělá mapy. Určitě mapám zamezuje do jisté míry i světlý odstín, na kterém se tento neduh hůře odhaluje. Lak rychle zasychá. Byla jsem sama překvapená, jaká to byla rychlost. Při dvou vrstvách jsem nemusela čekat, než mi lak zaschnul. Nechala jsem ho po nalakování pro jistotu minutku odpočinout a hned jsem se vrhla do obyčejných činností, které samozřejmě nezahrnovaly bezprostředně po nalakování mytí nádobí. 

Zklamání pro mě bylo, že lak nemá nijak závratnou výdrž oproti obyčejným lakům. Během prvního dne se mi odlouply dva nehty – lehce u špičky nehtu. Po několika dnech byla nutná oprava. U této barvy to není žádný problém. Pokud si během cesty do práce urazíte barvu, žádná velká ostuda vás nečeká. U tmavých a křiklavých odstínů by to ale mohl být velký problém. Obyčejně vydrží lak pěkný 3 dny,  takže výdrž je stejná jako u laků za pár korun. Pokud nepotřebujete ruce používat, vydržel by i déle. Pokud ale fungujete v domácnosti, delší výdrž nečekejte. Záleží tedy jen na vás, zda chcete investovat do krásného laku, který je třeba upravovat častěji, nebo zda vám bude stačit lak obyčejný.

Mně osobně tento lak učaroval a bezesporu je to král mojí lakové sbírky.

Pro znalce složení a milovníky popisků na krabičkách přikládám i tyto obrázky. 

Lak jsem dostala jako dárek k narozeninám od Denisky, které tímto ještě jednou děkuji:)

Nejlépe se mi osvědčila tato kombinace – zpevňovač Sally Hansen Miracle Cure a romantický YSL krasavec dohromady.

Používáte ještě obyčejné laky nebo už upřednostňujete pouze gel laky?

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?