Červnoví oblíbenci

Všechny vás zdravím a vítám u prvního prázdninového videa. Hezké dny po ustavičném uplakaném počasí konečně dorazily, takže můžeme všichni pořádně užívat tepla.
Pokud si i tak uděláte čas na tento článek a na video, jsem velice poctěna:)

V Oblíbencích za červen naleznete moje oblíbené produkty, které mě tento měsíc ze všech mých novinek nejvíce zaujaly.

Konkrétně se jedná o Sephora hydratační tvářenku, která je opravdu moc pěkná a přirozená. Nemám potřebu z ní kýchat, což se mi občas u těchto produktů stává.

Další parádní poklad, na který jsem narazila ve slevě v Sephoře je tužka na oči Jumbo liner 12H wear waterproof, která drží jak přišitá.

Gel na obočí Gimme brow od Benefitu, který mi minulý měsíc učaroval a povídám o něm pořád dokola:)

… a nakonec největší překvapení ze všech – Pánský čisticí gel Facial Fuel Energizing Face Wash, který obsahuje mentol a kofein a moje holčičí pleť ho miluje. Myslíte, že jsem blázen? Nejsem, je vážně moc fajn 🙂

Během deštivých dnů jsem pátrala po nějaké pláštěnce, která by byla funkční a současně i pěkná. Narazila jsem na Fler.cz na slečnu, která šije krásné pláštěnky a rovnou jsem si jednu objednala.
Odkaz naleznete tady.

Na natáčení videa se podílel i můj malý chlupatý přítel Flash, který si nedal říct a pořád se mi pletl do záběru. Doufám tedy, že se vám bude naše video líbit.
Mějte se všichni krásně a odpočívejte, co jen to půjde. Pokud pracujete stejně jako já a prázdniny nemáte, dejte si v práci alespoň dobrý meloun a užívejte si té všudypřítomné pozitivní sluníčkové energie.

Vaše Suzi:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?