Co si aktuálně broukám level 2

Ahoj všichni moji věrní 🙂

Léto a prázdniny jsou v plném proudu a tak se nabízí zamyslet se nad tím, jak je na světě krásně. Když mám někdy špatnou náladu, nebo jsem bez nálady úplně, vždycky mi zaručeně zpátky do pohody pomůže HUDBA. Každý má rád něco jiného. K létu hudba neodmyslitelně patří. Festivaly, venkovní zahrádky, dovolená, daleké cesty. Všechny tyhle vzpomínky mám v každém období svého života spojené s hudbou a konkrétní vůní. Nedokážu si bez rytmu svůj život představit. Právě proto vám budu jednou za čas postovat články na toto téma. Pojďme se tedy podívat, co přesně mi teď aktuálně zní v hlavě a díky kterým melodiím budu mít letošní léto zakódované v hlavě.

Proč hned nezačít tou největší peckou…

zdroj obrázku

Pharrell Williams – Freedom

Je mi úplně jasné, že tohle není překvapení. Zamilovala jsem si ji na první poslechnutí a nemůžu bez ní být. Nakazila mě moje kamarádka Libuška a já jí chci při té příležitosti poděkovat. Díky, díky Libuško, že zase vypadám jako totální blázen, když v davu v metru vykřikuju FREEDOM, nebo v práci – tam to vypadá taky vtipně… FREEDOM!
Joo a věděli jste, že Pharrellovi je 42 let?  Pro mě to byl vzhledem k jeho mladému vzhledu fakt šok…

zdroj obrázku

Rob Bailey & The Hustle Standard – BEAST

Písnička, kterou můžete znát z filmu Bojovník, vás donutí zvednout zadek a začít se hýbat! Dokonalá nakopávačka, která se vždycky hodí. Takže natáhněte elasťáky a cvičky a šup na hřiště 🙂

zdroj obrázku

Major Lazer – Powerful (feat. Ellie Goulding & Tarrus Riley)

Parádní letní chill doplňuje skvělý text, který potěší duši i uši. Po úžasné Lean On tu máme tuhle další fajnovou písničku. Ellie jí dodává gouldingovské kouzlo, takže rozhodně doporučuji poslechnout.

zdroj obrázku

TomorrowLand Channel

Kdykoliv si chci poslechnout něco, co mám opravdu ráda, pouštím si sety z Tomorrowlandu. Patřím mezi party people a nic mi tak rychle nevykouzlí úsměv na tváři, jako pořádnej pekelnej sound:)

Máte nějaké svoje oblíbené letní pecky?

Užívejte a smějte se,moji milí:)

Vaše Suzi

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?