Food Tips – Kam zajít na dobrotu | Marthy’s kitchen, IF Café

Jídlo je moje vášeň, kterou si nedokážu odepřít. Vždy se cítím skvěle, když si víkendové ráno vyhraním pro snídani nebo brunch někde venku. Je to čas s lidmi mně blízkými a proto je třeba, vybrat si na takovéto chvíle to nejlepší místo, které je k mání. Nejlepší snídaně na světě dělá můj přítel. To je ale zážitek, který mi můžete jedině tak závidět, protože si ho budu vždycky chránit sobecky jen sama pro sebe:) 

Mojí oblíbenou zastávkou na dobré snídaně je kouzelné bistro Marthy’s kitchen ve Francouzské ulici na Vinohradech. Stačí přijet tramvají nebo metrem na Náměstí Míru a pěšky už to je jen asi 5 minut chůze. Během této procházky si rozmyslete, jestli si dáte sladkou nebo slanou snídani. Pokud nebudete mít plán předem, může se stát, že budete chtít všechno najednou. Jídlo je tak dobré, že nebudete moci přestat a ven už vás nikdo nedostane:) V bistru není moc místa. Rozhodně s tím počítejte, pokud si zde plánujete posedět. Zavolat si předem o rezervaci určitě nebude na škodu. 

Jednou se mi zde bohužel stalo, že jídlo bylo hodně průměrné a celkově to moc neladilo. Když jsem ale přišla po nějaké době zpět dát bistru ještě jednu šanci, vše bylo zase při starém. Nevím, čím byl tento výkyv způsoben, ale rozhodně doporučuji na nějakou mňamku k Martymu zajít.

Když máme za sebou skvělou snídani, proč si nezajít za roh na nejlepší dortík v Praze? Znáte už IF Café? Pokud ne, o hodně přicházíte! IF Café najdete v Belgické ulici nebo na Tylově náměstí. Nikdy jsem na sladké moc nebyla. Dortíky ani cukrárny mě dříve moc nelákaly. To je ale od chvíle co znám IF Café už dávno minulostí. Krásné prostředí a lahodná chuť kávy vás sem bude lákat znovu a znovu, ať už sladké máte rádi nebo ne. A pokud budete mít sladkostí dost, můžete zkusit slané francouzské koláče.

Máte tip na nějaké jiné dobré dortíky? Před zimou je potřeba udělat si pěkné tukové zásobičky 🙂

Usmívejte se a mlsejte:)

Vaše Suzi

Sdílet:

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?