OOTD | Nové začátky v modré a zlaté

V posledních pár týdnech jsem blog hodně zanedbávala a opravdu mě to mrzí. Na točení videí jsem neměla vůbec žádnou energii, takže i na mém YouTube kanále je smutno.  Nastala u mě spousta změn, díky kterým jsem se věnovala hlavně sobě a snažím se najít ve všem novou rovnováhu a systém. Posledních pár dní se o mě ještě ke všemu pokouší nějaká choroba. Dost ale výmluv a vysvětlování. Budu se snažit co nejdříve nastolit na blogu i YT pravidelnost, na kterou si budete moci zvyknout. Každý konec přeci znamená nový začátek. Pojďme tedy můj nový začátek oslavit prvním outfit postem:)

Tmavě modrou nosím moc ráda. Myslím, že brunetkám lichotí. Zlaté doplňky působí v kombinaci s touto barvou skvěle. Vždy když sáčko obléknu, připadám si jako námořnice. Nebo jako studentka Nebelvíru 🙂  Základem tohoto outfitu je modré sako se zlatými detaily, které na sebe strhává veškerou pozornost. Pod sako jsem oblékla bílé tričko bez výstřihu. Výstřih by dle mého zbytečně rušil celkový vzhled sáčka. U dalších kousků už se pouze stačí držet barvy a ležérně elegantní originální obleček je na světě:)

Co se týče konkrétně těchto Crocsů, nejsou to boty na žádné velké výlety. Ani na delší procházku městem bych je nedoporučovala. Pokud se ale chystáte na menší pochozeníčko a sem tam nějaké kafíčko, budou dostačující.


Sako: Ralph Lauren

Jeans: Tommy Hilfiger

Boty: Crocs

Kabelka: Michael Kors

Hodinky: Fossil

Brýle: Carolina Lemke

Rty: Dermacol 16H Lip Colour, odstín č. 04

Ideální outfit na poslední procházku Náplavkou, než se na ni zase za rok v létě vrátíme, co myslíte?:)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?