OOTD | Pohodová sobota s Minnie

Předminulý víkend byl ve znamení nákupů. Určitě každý z vás zaregistroval, že probíhaly dny Marianne. Musím uznat, že tato kupónková akce u nás doma funguje. Vždycky si předem uděláme plán toho, co je potřeba koupit a jde se na to. Nemyslete si ale, že jsem nějaký závodní nakupovač. To ani náhodou. První nákup byl v Kiehl’s, což se dalo čekat. Kiehl’s sice nemá slevy na produkty, nabízejí ale k nákupu sadu větších miniatur, což je ideální příležitost vyzkoušet další produkt, na kterém můžete být závislí.
Nejdelší část soboty mi ale ukradl lov na AirMaxky… Je k neuvěření, co s davem udělá sleva 20% na Nike (pokud teda nebudu komentovat ty fronty po CELÉ Praze na Pandoru! Fronty, ve kterých bylo 10-20 lidí… To je něco, co FAKT nepochopím). První Nike měl typ, který se mi líbil ale nebyla má velikost. Druhý neměl typ co se mi líbil, ve třetím už nebyly AirMaxky žádné. A v tu chvíli se to ve mně zlomilo. Už to nebyla jen dobrá příležitost koupit boty za lepší cenu, ale výzva. Byla to neodolatelná pozvánka na lov. Jak ten lov nakonec dopadl, si můžete prohlédnout v článku.

Pokud sledujete můj Instagram, určitě už jste si také všimli, že mám skvělou novou mikču s Minnie. Je úžasná, vždycky jsem si takovouhle cáklou mikču přála. A protože je jako dělaná na víkendovou procházku, přináším vám nový outfit, kterému vévodí nádherná korálová barva a odhalené kolínko:)


¨

 

 

 

… i zámeček mi krásně ladí:)

 

 

Posílám všem úsměv z Ruska.

P.S. Pokud mě ještě na Instagramu nebo Snapchatu nesledujete, je na čase s tím začít. Snapchat vám nabízí malé nakouknutí do Petrohradu, který mimochodem – je BOŽÍ!:)

~ stačí vyhledat suzifromtheblog ~

Vaše Suzi:)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?