Food Tips – Kam zajít na dobrotu | Café Amandine

“Jsem obrovský milovník jídla. Nedá se nic dělat, bez dobrého jídla nedokážu existovat. Největší položkou v mém rozpočtu není kosmetika ani móda. Je to právě jídlo, za které jsem ochotná utratit i poslední korunku v kapse a trmácet se za dobrým soustem až na kraj světa(…a taky motorka, za tu bych utratila klidně i všechny peníze:)  Proto jsem se rozhodla, že přivedu k životu sérii článků, které budu dle chuti vydávat a přibližovat vám, která místa na mě zapůsobila a která stojí za návštěvu.”

Když budete potichoučku a pozorně číst dál, prozradím vám tajemství o jednom místě, kde dělají nejlepší vejce Benedikt. O místě, kde vločková kaše chutná jako sen a kde si můžete dát skoro všechno, co vás napadne (skoro proto, že už úplně vidím, jak si někdo představí půl prasete nebo neviditelnou pečínku… Známe svoje lidi, že 🙂

Tohle místo se jmenuje Café Amandine a najdete ho kousek od Karlova náměstí. Je to taková oáza ve francouzském stylu. Snídaně podávají ve všední dny do 11 hodin. O víkendu dokonce do 14 hodin – a to je velká pecka! Pokud to nestihnete, můžete si dát cokoliv z obědové nabídky.

Vybírat si můžete z několika různých menu, ve kterých nechybí skvělé marmelády a pečivo, vejce na spoustu způsobů a další lahůdky pro vaše bříška:)

zdroj obrázku

Pokud to máte na snídani nebo příjemný brunch do Francie daleko, vyrazte na Prahu 2. Určitě toho nebudete litovat. K restauraci patří i venkovní posezení, které je ideální na rychlé kafíčko cestou do centra.

… takže, pojďme si nacpat pupky!:)

Budu ráda za každý tip na dobrou snídani, kam chodíte vy?

Posílám všem úsměv, Vaše Suzi:)

Sdílet:

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?