Rio Beauty Sonicleanse čisticí kartáček


Pojďme si na začátek týdne povědět něco o čištění pleti sonickým kartáčkem. Tohle téma je poslední dobou docela aktuální, tak jsem se (asi jako poslední na světě) rozhodla, vyzkoušet si na vlastní kůži,
co to se mnou udělá.
Díky Rio Beauty jsem dostala možnost vyzkoušet jejich kartáček společně s čisticí pěnou Medik8.

Moje pleť je v zimě hodně suchá a citlivá. Trápí mě černé tečky na nose a rozšířené póry. Pomohl mi na tyto starosti Sonicleanse?

čisticí kartáček Sonicleanse a čisticí pěna Medik8

Samotný přístroj vypadá hezky. Pěkně padne do ruky, není těžký a vyrábí se ve 4 barevných variantách. Součástí balení je nabíjecí stojánek a dva nástavce  – jemný a super jemný. A taky návod k použití, samozřejmě.

zdroj obrázku

Kartáček má dvě úrovně výkonu, což je moc fajn. Po minutě se sám vypne. Každých 20 vteřin na Vás pípne, aby signalizoval, že máte přejít v čištění na další zónu obličeje (nos, tváře, čelo, brada). Zvuk, který kartáček vydává při zapnutí a při signalizaci, je na můj vkus dost nahlas a nebyl mi moc příjemný. To ale nemá vůbec žádný vliv na čisticí vlastnosti kartáčku.

Před čištěním jsem si navlhčila obličej i hlavici kartáčku, nanesla jsem na něj čisticí pěnu Medik8 (můžete i přímo na obličej a můžete jakýkoliv Váš oblíbený přípravek) a začala jsem krouživými pohyby čistit tvář. Na kartáček vůbec nijak netlačíte. Prvních pár čištění jsem se musela smát, protože mě vibrace dost lechtaly. Hlavně na nose. Pokud máte špatný den, tohle rozhodně rozesměje každého 🙂

Musím říct, že pleť byla úplně k pomazlení. Čistila jsem pouze večer a pouze občas (cca 1-2 týdně), protože po čištění byla tvář vždy zarudlá i při používání super jemného kartáčku. Zarudnutí ale rychle mizí, takže se není čeho bát. Obličej byl nádherně jemný a pocitově opravdu čistý. Černé tečky vymýtit nedokázal. Dokázal ale stáhnout póry a černé tečky hodně zesvětlit a povrchově vyčistit. Věřím, že při pravidelném a dlouhodobém používání by měly tečky co dělat se na nose udržet.

Přístroj je voděodolný, takže si ho můžete vzít i do sprchy. Moc bych ho ale pro jistotu netopila. Přeci jen, není to ponorka.

Čisticí pěnu Medik8 používám i samotnou. Vyhovuje mi  na mou citlivou pokožku a na pleti je znát, že čistí.

Ceny náhradních kartáčků se pohybují mezi 339,- až 499,- za 2 kusy. Cena kartáčku je 1.890,-.

Celkově mi kartáček sednul. Pleť je po něm viditelně zářivější a čistá. Hezky napne pokožku, ale zbytečně jí “nedře”. Promasíruje a prokrví, povzbudí a pobaví, jak jsem psala o lechtání:) Pokud se stane, že se Vám z nějakého důvodu rozbije, Rio Beauty Vám v rámci záručního servisu zapůjčí náhradní čistítko, takže se nemusíte bát, že vypadnete ze svého očistného rituálu. A to je fajnové plus!

Čím si čistíte pleť vy? Používáte čisticí kartáčky nebo je to podle Vás zbytečnost?

Posílám všem úsměv,

Vaše Suzi:)

* Děkuji Rio Beauty za spolupráci a skvělý přístup.

Sdílet:

Komentáře

  1. 25 ledna, 2016 / 5:06 pm

    Já používám Clarisonic a jsem s ním spokojená, je super 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?