LAZY WEEKEND

Znáte to, když máte konečně volno a venku prší? Je zima a všude mokro. Z nebe padají provazy vody a kapky deště bubnují v příjemný melodii na okna. Probudíte se před polednem vedle člověka, bez kterýho si nedokážete představit svůj život a najednou je to nejkrásnější počasí, který si můžete představit?

Já už ano. 

Tenhle víkend se mi to všecko POPRVÉ v životě sešlo a já nemohla být šťastnější. Vždycky jsem se na tuhle chvíli těšila a je tu. Věřím, že na co myslíte a co si přejete, to přitahujete. Takže to určitě funguje, tady je důkaz:)

Člověk si pak uvědomí, že každá (i ta špatná) nálada, počasí i situace mají něco do sebe. Špatná věc nemusí být vždycky jen špatná a přesně takhle to mám nejraději. Využít věci v životě na maximum, tak jak přijdou.

Pohodička největší
No makeup a Magic Mike:) #whocares

Taaakžeee jsme se zachumlali a celý víkend jsme jen koukali na filmy, který milujeme. Udělali jsme OBROVSKEJ nákup zeleniny, ovoce a samejch zdravejch věcí. Jen za raw paleo tyčinky jsme utratili snad milion miliónů forintů:) Vařili jsme a jedli a užívali si. Sebe. A přesně to je ten nejlíp strávenej čas na světě.
Já bych si přála aby každej na světě tenhle svůj lazy weekend zažil. 

A zítra už zase půjdu cvičit a dokonce i běhat. Slibuju.

Mějte krásný večer. Ať už se válíte nebo tvoříte hodnoty, dělejte to s úsměvem.

Vaše ∞ Suzi

Sdílet:

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?