12 nejlepších vánočních filmů | 12 Days of BLOGMAS #1

Na Vánocích mám nejradši, když se můžu v klidu zachumlat do deky a koukat na pohádky a vánoční filmy. Celej krátkej den v kuse, až do dlouhý noci. Tyhle filmy totiž v jiný části roku nejsou tak super, jako když se na ně podívám právě teď. I když vím, že je nejspíš všechny znáte, radši vám je vypíšu, ať na ně nemusíte zase rok čekat, když letos na nějakej náhodou zapomenete. Máme 12 Days of blogmas, takže taky 12 filmů, bez kterých si nedokážu Vánoce představit.

Láska nebeská
Lásku nebeskou určitě nemusím ani připomínat. Je to jeden z mých TOP filmů ever. Můžu na něj koukat pořád dokola a nikdy mě to nepřestane bavit. Pravidelně si ho pouštím už měsíc před Vánocema a ještě dva měsíce po nich. Vždycky se nejvíc bavím, když si uvědomím, že Karl z kanceláře je vlastně Xerxes ze 300: Bitva u Thermopyl:)

Sám doma
Ale stojí za to jenom jednička. Dobře, možná trochu i dvojka, ale už o hodně míň než první díl. Ty další už bych spíš vůbec nedoporučovala, je to ztráta času.

Prázdniny
MI-LU-JU prázdniny a tyhle obzvlášť! Z tý chaloupky v Anglii by mě asi jen tak někdo v zimě nedostal.

Rolničky kam se podíváš
Put that cookie down! NOW! Kvůli týhle větě na ten film koukám každej rok:) Jestli nejste takovej fanatik jako já, můžete si ji připomenout tady.

Anděl Páně
Česká pohádka, která byla láska na první pohled. Do kin prý přišel druhej díl, to musím vidět!

S čerty nejsou žerty
Moje nejvíc nejoblíbenější domácí pohádka. Bez tý Vánoce neplatěj. Někdo má Popelku, já mám čerty.

Pelíšky
“Maminko, ty nám jenom hoříš”. Nádhernej film. Nikdy na něj ale nekoukám do konce. Vždycky to před tím smutným závěrem vypnu. Jsem strašnej cíťa.

Grinch
Každej nějakýho Grinche zná, ale žádnej z nich není tak sladkej, jako tenhle, když byl malej:)

Vánoční prázdniny
Další prázdniny, ale tentokrát trochu menší romantika:) Čistokrevnej vánoční film. Griswoldovic rodina a jejich vypečený svátky, to mě vždycky pobaví. Naprosto skvělá ukázka toho, jak občas nic nejde podle našich představ.

Ukradené Vánoce Tima Burtona
Jack Skellington je moje srdcovka, stejně jako vlastně všechno, kolem čeho se mihne Tim Burton.

Legendární parta
Tuhle partu jsem v kinech zdárně ignorovala. Nijak zvlášť mě totiž nezajímala. Když jsem jí ale viděla na HBO, kde jste po měsících pravidelnýho opakování pěti filmů dokola nuceni se na to prostě podívat, strašně se mi to líbilo. Vánoční film to úplně není, ale jak je někde Santa a Jack Frost, kterýho vlastně znám jenom z americkejch filmů, dá se to za vánoční pokládat.

Kudrnatá holka
Zrovna včera jsem si Curly Sue pouštěla a lituju, že jsem ji tak dlouho neviděla. 80 ‘s a 90’s filmy jsou ty nejlepší, který znám. Líbí se mi jak jsou naivní a pozitivní. Vždycky si u nich odpočinu a tenhle konkrétně je moc fajn.

Kdybych se do toho pustila opravdu pořádně, těch filmů by byla obrovská hromada. Taková, že by přes ní nebylo ani vidět, kdyby byla na VHSkách.

Dneska jsme vymrzli na trzích tady v Budapešti, jak jste viděli na Instastories. Obešli jsme jich hned několik, tak vám příští (pondělní) blogmas článek narvu fotkama:)

Užívejte a napište mi vaše oblíbený filmy, ať náhodou taky nějakej nepromeškám!
Neviděli jste předchozí Blogmas článek? Nevadí, koukněte na něj tady.

Vaše ∞ Suzi

Sdílet:

5 Komentáře

 1. 4 prosince, 2016 / 12:15 pm

  Všechny filmy znám moc dobře 🙂 nejvíc ale miliju Grinche, to je jasná věc. Bohužel přítel se na něj se mnou odmítá koukat tak si vždycky zalezu sama někam s kakaem a dekou 😀

  MagicBeautyLife

  • 4 prosince, 2016 / 12:24 pm

   To jsi mě pobavila, naprostá klasika:D Vánoční filmy jsou vždycky taková přemlouvačka s nejasným koncem. Nikdy nevím, jestli se budu koukat sama nebo jestli to tentokrát vyjde 😀

 2. 5 prosince, 2016 / 11:43 am

  Všechny jsou boží, ale Sám doma a Pelíšky top! 😉 Krásnej blog, držím palce 😉 Andy

 3. Anonymní
  8 prosince, 2016 / 11:44 pm

  Noc plna zazraku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?