Balení vánočních dárků | 12 Days of BLOGMAS #8

Balení dárků je moje oblíbená činnost (hned po jejich rozbalování:). V mém případě přichází na řadu vždycky až na poslední chvíli, což ale nic nemění na tom, že si ji užívám. Tak, jako u mnoha věcí v životě, i u zabalování vánočních překvapení razím heslo, méně je více. Zamilovala jsem si balení ve stylu co jsme našli na zahradě a na přírodní barvu papíru nedám dopustit. Pokud se vám tenhle styl taky líbí, pojďte nakouknout, ukážu vám jak na to.

Co jsme našli na zahradě je samozřejmě termín hodně zavádějící, protože i když jsem se zařekla, že já, holka co vyrostla u lesa, nebudu nikdy platit za větvičky, jsem už druhým rokem byla nucena si větvičky koupit, jinak bych ve městě nesehnala ani jedinou jehličku. To, co vidíte na stole, je výsledek celého odpoledne v obchodním centru, městě a dar stromu co nám roste před domem.

Na dřevěné ozdobičky, tiskátka a papíry doporučuju papírnictví a pevný nervy, protože toho kýče je letos všude snad víc než kdy dřív. Až jsem skoro myslela, že nic přírodního neseženu.

V květinářství jsem chtěla sehnat cesmínu, ale větvička v přepočtu na naše za 490,- teda fakt pardon. Až jsem na vteřinu přemýšlela, jak rychle bych dokázala utíkat a jestli by si toho vůbec někdo všimnul:) Nakonec jsem ale odešla s umělou náhradou za 10 korun.

Stříbrnou a zlatou fixu jsem hledala opravdu dlouho. Konečně jsem našla tyhle dvě a můžu je vřele doporučit, pokud hledáte sytou krásnou barvu, která se nerozmazává a je hezky vidět na každém povrchu.

Obyčejnej provázek udělá víc parády, než by se zdálo. Máme ho doma v nářadí, tak koukněte u sebe, třeba ho tam taky najdete.

Dozdobit balíček můžete čímkoliv! Krásně vypadá i obyčejný kus klacíku, šiška nebo skořice. Když ke jmenovce připíšete i pár hezkých slov nebo osobní vzkaz, určitě udělá dáreček ještě o něco větší radost.

Takhle letos balí dárky můj Jěžíšek. Co na to říkáte? Líbilo by se vám, kdyby na vás pod stromečkem čekala takhle zabalená nadílka?

Užívejte a ať se vám neztrácí konec izolepy, až se i vy dáte do letošního balení! Nebo už máte zabaleno?
Neviděli jste předchozí Blogmas článek? Nevadí, koukněte na něj tady.

Vaše ∞ Suzi

Sdílet:

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?