Merry Blogmas | 12 Days of BLOGMAS 2016

Je to tady! Letos budu poprvé psát BLOGMAS! 

Jelikož si ale na 24 článků v kuse zatím opravdu netroufám, rozhodla jsem se pro odlehčenější verzi. Od dnešního dne až do 25.12 můžete tady na blogu čekat každý druhý den jeden vánoční článek. Potřebuju se naučit pravidelnosti a tohle mi přijde jako ten nejlepší způsob. Letos mě vánoční nálada pohltila už v půlce října, tak proč toho nevyužít. Mám v rukávu pár fajnovejch svátečních článků, tak se sem za mnou na ně přijďte během prosince podívat a schválně, jestli to spolu dotáhneme až do konce. Ono i těch 12 postů v kuse je pro mě docela výzva:)

Dřív jsem Vánoce moc ráda neměla. Už od začátku listopadu jsem měla pocit, že nebudu mít na všechny dárky dost peněz a nebo hůř, nebudu schopná žádný dobrý dárky vymyslet. Ze všech reklam, časopisů a obchodů má člověk skoro pocit, že dokonalý Vánoce jsou něco jako propustka do dalšího roku, protože když dokonalý Vánoce nemáte, nejste ani hodni být součástí dnešní společnosti. Před pár lety jsme si doma řekli, že to nebudeme tolik hrotit a světe div se, od tý doby mám Vánoce ráda. Nikam se nehonit, nenakupovat miliony dárků za kvanta peněz. Užívat si atmosféru a dělat si svátky po svým. Tak, jak chci já. Najednou člověk zjistí, že si rád něco upeče a nakoupí. Rád si vyzdobí domov a pustí si vánoční písničky. Sváteční duch ve mně je, jen to nesmí být na povel a podle šablony, ale hezky čistě na mým vlastním rozpoložení. Letos se to ale nějak zvrtlo a já bych nejradši měla doma stromeček už dva měsíce:)

Nenechte se vystresovat, přicházíte tím totiž o ten hezkej vánoční pocit. Když budete mít o 5 druhů cukroví míň než loni a místo předraženýho dárku a dvou hodin v obchodě strávíte čas s milovanou osobou, zjistíte, že je to všechno možná opravdu hezčí, než jste normálně zvyklí:)

Dejte si horkou čokoládu, venku je fakt zima a v sobotu se tu uvidíme u prvního blogmas článku!

Jak snášíte svátky? Míváte z nich stres?

Vaše ∞ Suzi

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?