Štědrý den bez připojení | 12 Days of BLOGMAS #12

Poslední blogmas článek píšu s plným břichem u pohádky. Na okno bubnuje déšť, v krbu hoří oheň a já po dlouhé době opravdu odpočívám. Letošní Štědrý den jsem si užila naplno a budu na něj dlouho hezky vzpomínat. Připadám si jako na konci světa – bez internetu a signálu. Vydat tenhle článek byl docela boj a ani teď si nejsem úplně jistá, že vyšel a vy ho opravdu čtete. Pokud ne, dozvím se to za pár dní, až se dostanu do civilizace:)

Odpojit se od internetu doporučuju čas od času všem. Když jsem byla v létě svých prvních pět dní bez internetu, bylo to vysloveně utrpení. Je zvláštní, jak velká závislost to je. Co se mě týče, občas si od Instagramu odpočinu ráda, ale rozhodně bych se ho nikdy nevzdala. Včerejší večeře byla ale výjimečná právě tím, že jsem telefon vůbec nepotřebovala. Někde jsem ho pohodila a víc mě nezajímal. Věnovala jsem se jenom perfektní společnosti a dobrotám. Do příštího roku si chci ještě o kousek víc užívat reálných chvil. A to si předsevzetí nikdy nedávám:)

 V Budapešti nemáme žádnou českou televizi, proto si letos sledování pohádek užívám jako nikdy. Nevím proč, ale koukat na pohádku v televizi je pro mě úplně jiný zážitek, než na ní koukat na počítači. Fakt, že na počítači si ji můžu pustit kdykoliv se mi zachce, na tom vůbec nic nemění.

Ráda bych vám všem ukázala, jak krásně se mám, ale bohužel to nejde. Věřím, že si všichni užíváte a jste přesně tam, kde chcete být. Máte krásně Vánoce? Máte, že jo?!:)

12 days of Blogmas končí. Jsem šťastná, že jsem zvládla psát články každý druhý den. Doufám, že vás jejich čtení bavilo alespoň z poloviny tak, jako mě bavilo jejich psaní. Kdo ví, třeba si příští rok troufnu na celé blogmas:)

Teď už si jdu zase sednout ke krbu a dát si něco dobrýho:D Nejsem totiž u těch pohádek schopná udržet myšlenku a to by pak pro vás bylo čtení úplně k ničemu:)

Užívejte si klidu a rodiny. Já se na vás budu těšit u dalšího, tentokrát už normálního a nevánočního článku.

Který můj vánoční článek se vám líbil nejvíc? Budu ráda, když mi dáte vědět.

Neviděli jste předchozí Blogmas článek? Nevadí, koukněte na něj tady.

Vaše ∞ Suzi

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?