Vánoční Budapešť | 12 Days of BLOGMAS #2

Kolik lepších způsobů, jak nasát vánoční atmosféru, než na trhu s horkou čokoládou v ruce znáte? Na mě osobně tenhle platí vždycky. O nejznámějších trzích v Budapešti, které se konají na Vörösmarty tér, jsem už psala před dvěma týdny tady. V sobotu jsem ale prošla i pár dalších, na kterých byla krásná atmosféra a zadařilo se dokonalý počasí, proto chci i vás, skrz fotky, vtáhnout do sváteční atmosféry tady u nás ve městě.


Vörösmarty tér a Fashion street trhy

Tenhle stromeček je tak křivej, že slušně vypadá jenom z tohohle úhlu. Jak stojí v ulici mezi dvěma budovama, jeho křivost se na fotkách krásně zvýrazní, radost pohledět:) Nic to ale neubírá na jeho kráse. Možná, že ho miluju právě proto, že je křivej. Jako moje nohy:)

Trh u Baziliky sv. Štěpána

Tady to byla nádhera. Stromeček uprostřed náměstí a kluziště vypadají krásně. Kluziště je z plastu, což na mě udělalo dojem, protože jsem to ještě nikdy neviděla. Poslední dobou mám čím dál víc pocit, že jsem úplně za vopicema:)

Já v hrníčku, kdyby to náhodou někdo nepochopil:D

Kluziště z plastu. 

Na trhu se třídí  odpad, to mě potěšilo. NIKDE není po odpadcích na zemi ani stopa. 

I Batman dorazil za vánoční atmosférou:)

Horká čokoláda, horká čokoláda a taky hrnek se sobem, hrnek se sobem! 🙂

Four Seasons Hotel

Vánoční trh ve 4 Seasons hotelu je velká paráda. Je tam útulno, teplo a příjemně, což po tý šílený kose, co byla venku, přišlo vážně vhod. Uvnitř se nachází několik stánků s luxusním zbožím, jako je přírodní kosmetika, broušené sklo, kožíšky, kravaty nebo třeba kožené rukavice. I když na tohle zboží možná nejste, rozhodně stojí vyzdobené lobby za vidění. Hotel je kousek od Baziliky sv. Štěpána, takže ho rozhodně nemůžete minout.

Světýlka všude. Tak to mám nejradši.

Tak co, povedlo se mi vás trošku vánočně naladit? Pokud ne, tak mi dejte další šanci ve středu. Zkusím to na vás s dalším blogmas článkem, můžu?:)

Užívejte a snažte se na žádným trhu nevymrznout a pořádně se zahřejte! Chyťte se svojí lásky za ruku a dejte si něco dobrýho k pití.

Chystáte se k nám do Budapešti na trhy? Nebo radši někam jinam? Dejte mi vědět, potřebuju inspiraci na výlet.

Neviděli jste poslední Blogmas článek? Nevadí, koukněte na něj tady.

Vaše ∞ Suzi

Sdílet:

4 Komentáře

  1. 5 prosince, 2016 / 10:10 pm

    Tak tenhle článek je zcela prodchnutý vánoční atmoškou:) Úplně z něj cítím vůni svařáku a trdla;) Děkuji za něj!:)

    • 5 prosince, 2016 / 10:28 pm

      Juuuu a já děkuji za krásný komentář :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?