LAS VEGAS BABY | CINEMACON

Las Vegas

Už týden vás připravuju na to, že spolu pojedeme někam na výlet. Někam daleko. Myslím, že je nejvyšší čas vás přestat tahat za nos a vyklopit, kam že to vlastně bude. Dámy a pánové, připravte se, protože zítra v noci spolu odlétáme do Las Vegas na filmový veletrh CinemaCon. 

Jsem docela pověrčivá, proto si dávám pozor na to, o čem mluvím nebo co dělám. Když se na něco opravdu hodně těším, ze všech sil se to snažím nezakřiknout. Dělám všechno proto, abych eliminovala případný problémy, který by mohly ovlivnit to, na co se těším. Magor, já vím. Je mi samozřejmě naprosto jasný, že tyhle věci se ohlídat ani ovlivnit za žádnou cenu nedají. Stejně to ale radši nechci pokoušet a pak si vyčítat, že jsem o tom moc mluvila a proto jsem to zakřikla. To je asi tak všechno k tomu, proč vám vždycky ty nejlepší věci říkám až na poslední chvíli:)

Když jsme byli na evropským cinema veletrhu minulý rok v Barceloně, nechávala jsem si to tak dlouho pro sebe, že to u mě na (v tý době populárním/nepopulárním) Snapchatu nakonec nestihla vidět spousta lidí, která to vidět chtěla. Vyčítali mi to potom postupně dost neúnavně ještě asi půl roku:)

Jak doufám víte, tenhle blog je zaměřený na lifestyle a beauty. K mému životnímu stylu neodmyslitelně patří cestování, filmy a seriály, proto se můžete v příštích pár týdnech těšit na nálož fotek, článků a Instastories právě na tyhle témata.

Bude to moje první Amerika. Neskutečně se tam těším.

Co se týče CinemaConu, troufám si říct, že na veletrhu nás Čechů bude opravdu málo, pokud vůbec někdo další bude. Není žádnou výjimkou, že se veletrhu osobně účastní ty největší filmový hvězdy. Jedná se o jednu z nejprestižnějších akcí kinoprůmyslu na světě. Budou se představovat nový filmy, předávat ceny i prezentovat nejnovější technologie. Pokud u toho chcete být, není nic jednoduššího, než mě začít sledovat na Instagramu suzifromtheblog a Facebooku Suzi From The Blog.

Všechno, co bude možný, budu pravidelně točit na Instastories. Z důvodu bezpečnosti a utajování záběrů nebo informací o připravovaných filmech rozhodně nepůjde šířit všechno co tam uvidím, ale i tak bude na co koukat! A možná si dáme i nějakej livestreamek:)

Pokud znáte někoho, koho tenhle filmovej svět taky baví a zajímá, dejte mu vědět, ať o to nepřijde. Vůbec netuším, jestli se tahle příležitost bude někdy opakovat a jestli se tam ještě někdy podívám!

Tak, teď už máte všechny informace o tom, co nás v nejbližší době na blogu čeká a já se jdu těšit a snad už i pomalu balit.

Tak mě ještě napadá, jakýho herce nebo herečku byste chtěli potkat naživo? Já tajně doufám v Rocka, Toma Hardyho, Chavíka Bardema, Blake Lively nebo Johnnyho Deppa:)

Vaše ∞ Suzi

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?