NOVÝ DESIGN BLOGU | VŠECHNO JE TU JINAK

Palma s modrou oblohou

Sedím v křesle v našem obýváku v centru Budapešti a nevím, jak mám tenhle článek začít.

Z části to bude tím, že se pomalu roztejkám/hořím a začínám si myslet, že ze mě do hodiny na tom křesle nezbyde nic, kromě počítače, naušnic a mastnýho fleku, případně hromádky popela. Venku je podle aplikace krásných 34°C. Nemám ani odvahu vstát od větráku a otevřít okno, takže tomu budu věřit.

Z části to možná bude i tím, že jsem v noci na dnešek spala necelý 4 hodiny. Usnula jsem v půl 5 a vstávala jsem v 8. Sama od sebe. Odpočatá a mírně předvařená (v noci bylo 28°C). To u mě není úplně normální.

Nebo to možná bude tím, že jsem tak neskutečně nadšená z toho, co vám chci dneska ukázat!

Vítám vás a doufám, že se vám bude novej kabátek blogu líbit!

Pořád se musím ujišťovat, že jsem na správný webový stránce. Nějak si nedokážu zvyknout, že tohle je teďka MOJE virtuální království. O změně vzhledu jsem uvažovala už hooodně dlouhou dobu. Pořád jsem ale nevěděla, jak přesně bych chtěla, aby blog vypadal. Plánovala jsem něco čistýho a přehlednýho, v čem se budete dobře orientovat, což se doufám povedlo. Potřebovala jsem taky hezkou mobilní verzi, na kterou se dá koukat a člověk v ní najde co potřebuje. Obě přání jsem si splnila a jsem vážně zvědavá, co na to řeknete, protože se tu musí líbit hlavně vám:)

Neupejpejte se a dejte mi vědět do komentářů, jestli se vám novej vzhled líbí!

Já jdu ještě doladit pár detailů a vysypat si kýbl ledu na hlavu.

Vaše ∞ Suzi

 

Sdílet:

3 Komentáře

 1. Denisa D.
  25 června, 2017 / 2:10 pm

  Ahojky, mé očekávání jsi splnila?. Jak jsi psala hezké, čisté, přehledné. Jsem hodně na telefonu tak oceňuji variantu zpracování pravé pro to. Nechci hanit rádoby “starý vzhled” ale vše se musí vyvíjet. A přesně to děláš pro nás. Aby se nám lépe hledalo a vše bylo nadosah. V jednoduchosti je krása. Bohužel vím ze pravé za tou jednoduchosti je hodně práce. Tak prosím jen piš dal ?? ty víš kdo DD

  • SuziFromTheBlog
   25 června, 2017 / 3:14 pm

   Děkuju Ti Denisko za krásnej a přínosnej komentář:) Tvůj koment je historicky první na nově vypadajícím blogu, takže Ti současně i gratuluju. To znamená, že to budeme muset spolu oslavit ?

   • Denisa D.
    25 června, 2017 / 5:36 pm

    Juhuuu ??beru te za slovo a už se moc těším.??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?