4 SERIÁLY, KTERÉ BY LETOS V LÉTĚ MĚLA VIDĚT (NEJEN) KAŽDÁ HOLKA

Holčičí seriály pro letošní léto

Někdo vnímá sledování seriálů jako ztrátu času. Někdo zase tráví celý dny, měsíce a roky konspiracema nad původem Johna Snowa. (Už se nám to mimochodem blíží. Ještě 19 dní:) Já beru sledování seriálů jako zábavu a koníček, kterýmu se věnuju fakt ráda. Je pravda, že přes léto sice ne tak intenzivně, jako v zimě, pořád mám ale rozkoukanou nějakou sérii, kterou ve volný chvilce ráda zkouknu. A právě proto, že v létě nemáme nikdo na sezení doma náladu ani čas, vybrala jsem čtyři perličky, který mají jenom několik dílů, všechny jsou první nebo jediná série a rozhodně všechny doporučuju vidět. Víte jak – když se vám změní plány a nebudete mít do čeho píchnout. Když se udělá hnusně a nebudete chtít jít ven. Když pojedete někam na trip a nebudete chtít ve vlaku koukat na upocený spolupasažéry, tady máte ideální zábavu. Poděkovat mi můžete v komentářích:)

SEDMILHÁŘKY / BIG LITTLE LIES

HBO jede pecky, ale to už dávno víme. Tuhle minisérii jsem viděla už dvakrát! a ano, podívám se na ní brzo znovu. Herecký obsazení vám vyrazí dech a pokud jako já moc nemusíte Nicole Kidman, slibuju, že tady si jí zamilujete. Jenom bacha, úvodní písnička je dost návyková!

Tahle minisérie HBO má 7 dílů.

GIRLBOSS

Sophia Amoruso je fakt raketa a myslím, že pokud neznáte její jméno, určitě znáte její knížku #GIRLBOSS. Pokud teď někdo z vás nesouhlasně kroutí hlavou, tak mi věřte, že ji opravdu znáte. Myslím, že by byl skoro zázrak, nepoznat z Instagramu aspoň její knižní přebal. No fakt. HELE. Sophia ve 23 letech rozjela na eBay vlastní business tím, že prodávala vintage oblečení pod názvem Nasty Gal. V roce 2016 ji Forbes jmenoval jednou z nejbohatších žen, která si své jmění dokázala vydělat sama. Můžete se těšit na její cestu z naprostýho jelita až k slušně rozjetý kariéře.

Tenhle seroš NETFLIXU má 13 dílů.

PŘÍBĚH SLUŽEBNICE / THE HANDMAID’S TALE

Příběh služebnice už je trochu jiný kafe. Je to docela drsný pokoukáníčko, ale rozhodně stojí za to! Příběh se odehrává v blízký budoucnosti, kde je kromě fatálních ekologických a zemědělských problémů největším průšvihem nízká, skoro až nulová porodnost. Někde na území současných Spojených států vznikne totalitní společnost, Republika Gileád, kde se snaží vrátit k původním hodnotám a žít život v souladu s “vírou” a cílem, odvrátit současný katastrofy. Vyberou skupinu posledních plodných žen a dál už nebudu nic říkat, protože to musíte vidět sami.

Pokud dokážete ocenit auta, určitě si užijete G-čkový Mercedesy a pokud vám tohle nic neříká, pořád je tam ještě fešák Nick. Nick, jehož práce je leštit ty Mercedesy 😀

Tenhle seroš HULU má 10 dílů. 

13 REASONS WHY

Další trochu náročnější podívaná. Hannah je teenka, která spáchala sebevraždu. Před svojí smrtí nahrála na audiokazety důvody, které jí k tomuhle činu vedly. Tyhle kazety odkrývají hrůzy, které si za svůj krátký život zažila. Je jedno, kolik vám je let, nebo jak dlouho už jste ze školy pryč. Tohle vás chytí a jen tak nepustí. Ze seriálu by si každý měl vzít něco do života a to především fakt, že je vždycky potřeba o svých problémech mluvit. No matter what!

Tenhle seroš NETFLIXU má 13 dílů. 

 

Pokud hledáte další tipy, koukněte na můj článek tady.

 

Co vy, máte tip na nějakej novej zajímavej seriál? Těšíte se na GoT?:)

 

Mějte se hezky!

Vaše ∞ Suzi

 

9 Komentáře

 1. Jana
  28 června, 2017 / 2:11 pm

  Paráda, všechno to zní fakt dobře 🙂 Díky za tipy 🙂

  • SuziFromTheBlog
   Autor
   28 června, 2017 / 5:15 pm

   Vůbec není za co, ráda je budu přidávat častěji:)

 2. Denisa
  28 června, 2017 / 2:22 pm

  Juuu, jdu stáhnout 13 Reasons Why! Děkuji za tip :-*

  • SuziFromTheBlog
   Autor
   28 června, 2017 / 5:14 pm

   Díky Denisko:) Pak mi dej vědět, jak se Ti to líbilo:)

 3. 28 června, 2017 / 2:25 pm

  Děkuji za tipy, zatím jsem viděla jen 13 reasons why a na ostatní určitě kouknu. Nové série GoT se nemůžu dočkat! Bohužel žádný tip na nový seriál nemám, ale loni mě dostal Stranger Things! 🙂

  • SuziFromTheBlog
   Autor
   28 června, 2017 / 5:13 pm

   Stranger Things byl skvělej zážitek, moc se mi to líbilo! Za 4 měsíce bude už konečně druhá série, jupííí! Jsem docela zvědavá, jestli se nám vrátí Barb. A jestli jo, tak jak moc bude naštvaná 😀

 4. Segen
  29 června, 2017 / 12:17 pm

  A co Pacifik? 🙂

  • SuziFromTheBlog
   Autor
   29 června, 2017 / 12:20 pm

   Ten si musím doplnit 😀

 5. 31 července, 2017 / 6:11 pm

  13 reasons why mám rozkoukaný a je to bomba, vsem doporucuji 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?