LAS VEGAS PHOTO DIARY | PART ONE – THE MIRAGE HOTEL

Kdo si počká, ten se dočká. Pro mě, nedočkavce, nejblbější moudro ze všech. Vlastně ne, o první místo se dělí s – Než se vdáš, tak se Ti to zahojí. 🙂 Vy jste si ale počkali a dočkali se, takže na tom něco bude! První várka fotek z Las Vegas je tady a já musím říct, že upravovat je bylo utrpení. Člověk by se z fleku nejradši ihned vrátil, sednul by si do dinneru v hotelu, kterej je vlastně součástí kasina (všechno tady je součástí nějakýho kasina) a s chutí by vypil celý to jejich hnusný filtrovaný kafe, na který nikdy nezapomenu a dodnes na něj mám chuť.

Pojďme to vzít od začátku. V Las Vegas jsem byla poprvé. Byla to vlastně moje úplně první Amerika v životě. Jeli jsme tam na CinemaCon a uprostřed pouště jsme strávili celých 7 dní.

 

 

Cesta to byla dlouhá, ale já si užila každou vteřinu. Když už jsme u těch mouder, Cesta je cíl je zrovna jedno z těch, pod který bych se bez váhání podepsala. Vstávačka byla ve 3:30 ráno. Vyčistit zuby, oblíknout něco pohodlnýho na sebe a šup na letiště, kde jsme zapadli do měkkejch gaučů, který během svojí služby podpíraly už kdejakej zadek 😀 Bylo na mě brzo, takže jsem si v salonku nechtěla vzít nic k jídlu. Když jsem se ale po hodině přemlouvání rozhodla, že si dám aspoň jogurt, abych neumřela hlady, při jeho otevírání se mi ho podařilo celej vykydnout do hrníčku s kafem. Jak? No to se mě neptejte. Taky by mě to zajímalo:D Tohle se stalo těsně před tím, než na CNN v televizi proběhla zpráva, ve který údajně došlo na Stripu v Las Vegas v jednom autobuse ke smrtelný přestřelce po loupeži v Bellagiu. Teprve v tu chvíli začala být naše cesta opravdu zajímavá:)

 

 

Náš první let byl do Londýna, kde jsme přestupovali na letadlo do Vegas. Jestli si chcete umocnit atmosféru, koukněte na video, který jsem dávala na svůj YouTube kanál tady.

Po 24 hodinách na nohou jsme dorazili do našeho hotelu Mirage. Všechny ty hodiny na cestě se něžně, leč nápadně promítly do pytlů pod mýma očima, kde si je můžete důkladně prohlídnout, hned vedle naleštěnejch prsou místní mořský panny:D

 

 

Musím uznat, že i přes veškerý nadšení jsem se docela těšila, až si lehnu do týhle parádně velký postele. Dojít na večeři mi přišlo v tu chvíli skoro nemožný.

 

 

… do okamžiku, než jsem venku uviděla tuhle dokonalou zlatou hodinku.

 

 

Toho večera jsem šla spát po více než 27 hodinách, po skvělým sushi v neuvěřitelným prostředí a s očekáváním, co přinese další den. Když na to teď vzpomínám, nedokážu ani popsat, jakej to byl pocit. Neskutečný nadšení smíchaný s totální vyčerpaností. Prostě ten nejlepší pocit na světě!

“Ichiban, nová rťěnka pro muže” – Joey Tribbiani

 

 

Pojďte, vezmu vás na prohlídku po našem hotelu.

 

 

K jeho nádhernýmu bazénu…

 

 

Do lobby, kde jsou vodopády a všude voní květiny

 

 

Jestli chcete do svýho pokoje, musíte nejdřív projít přes velký kasino. Cesta z lobby k výtahu Vám zabere krásných 7 minut rychlou chůzí. Pokud tudy procházíte s otevřenou hubou jako já, počítejte minimálně tak 20 🙂 Celková rozloha hracích prostor v hotelu je 9300m²!

 

 

Součástí budovy jsou samozřejmě i obchody, kde můžete koupit skoro cokoliv. Vždycky ale počítejte s tím, že to nebude nejlevnější. Nejdražší pití je tady voda, která vyjde dráž, než pivo. A to mě, nebudu vám lhát, docela překvapilo 😀 Je tady taky Starbucks, několik barů, restaurací, koncertní hala, delfinárium a SPOUSTA dalších věcí, který vás takhle uprostřed pouště zaručeně nepřestanou udivovat. Před hotelem je atrakce Volcano, která každou noc pravidelně chrlí lávu. Hodně lávy.

 

 

Je tady i “cukrárna”, kde se prodávají přírodní, ručně vyráběný mýdla ve tvaru dortíků. No nekup to! 😀

 

 

Výhled z našeho pokoje č. 068 v 8 patře. Hotel má celkem 3044 pokojů a všechny byly během našeho pobytu obsazený. WTF?!

 

 

Ve Vegas není v ceně ubytování snídaně. Proč taky, když tady všechno jede 24/7. Rychle tady ztratíte pojem o čase. Celkově máte pocit, že jste v jedný velký bublině, ze který se člověk nerad vymaňuje. Pokud ale máte na snídani chuť, můžete si ji dát kdykoliv v těch největších samoobslužnejch restauracích, který jsem kdy viděla. Když máte náladu na něco komornějšího a nechcete při snídani nachodit x kilometrů, můžete zajít třeba sem:)

 

 

Příště vám ukážu, jak to vypadá na Stripu, což je nejznámější ulice ve Vegas, který se všichni obyvatelé města snaží v normálním životě ze všech sil vyhnout.

Chystá se někdo z vás do Sin City, nebo vás tohle místo vůbec neláká?

 

Mějte se moc krásně, já právě vyrážím do Prahy:)

Vaše ∞ Suzi

 

2 Komentáře

 1. VERČA B.
  11 července, 2017 / 6:08 pm

  Velkáá parádička. Zatím jsem navštívila jen NY, ale moc chci i Floridu a samo západní pobřeží USA. Prostě jinej svět 🙂

  • SuziFromTheBlog
   Autor
   18 července, 2017 / 4:47 pm

   Jé Ty se máš! Doufám, že se tam taky někdy podívám:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?