LAS VEGAS PHOTO DIARY | PART TWO – SIN CITY

 

Jak už jsem psala v prvním díle, Las Vegas je naprosto unikátní místo. Čas tady plyne jinak. Život tady taky vypadá úplně odlišně, než kdekoliv jinde na světě. Tohle všechno ale platí jen v konkrétních částech města. Pokud sejdete z  hlavní ulice a půjdete kousek dál od centra, budete v šoku, jak normálně Las Vegas působí. Nás všechny ale zajímá ta “nenormální” část, že jo? 🙂

V Sin City se to nejzajímavější děje na Stripu, což je vlastně “TA hlavní ulice”. Konkrétně je to South Las Vegas Boulevard. Strip má necelých 7 km, na kterých vám v jednom kuse padá brada údivem. Což je, upřímně, trochu unavující. Jen si to zkuste představit! SEDM kilometrů nepřetržitýho údivu. Každej den. Tam i zpátky. Chcete si to líp představit? Koukněte na moje video tady.

Doufám, že si užijete fotky města a několika mých oblíbených hotelů. Původně jsem měla upravených fotek 120, ale uznejte sami, že to by bylo opravdu krapánek… hodně:D

 

 

LUXOR

 

NEW YORK – NEW YORK

 

Vidíte ten roller coaster? Tak tam jsem byla. Moc si z toho zážitku nepamatuju. Jen to, že jsem hodně křičela a málo se koukala.

 

 

EXCALIBUR

 

Jediná problematika, která mi ohledně Vegas nedává smysl, je ta vdávací. Tahle fotka je totiž moje jediná zkušenost se svatebním šílenstvím. Rozlučky se svobodou byly všude, ale svatebčany (ať už v jakýmkoliv počtu a stavu),  jsem nepotkala za celých 7 dní nikde.

 

Pika-Pika

 

VENETIAN

 

Když budete na Západním pobřeží, určitě si nesmíte nechat ujít In-N-Out Burger! Prasárna, přiznávám, ale stojí za to.

 

CAESARS PALACE

 

Tom Hardy – obrazotvořič. Dobře, kecám, není to on. Ale představa je to dobrá 🙂

    

 

WYNN

 

Co jsem se ve Vegas naučila?

Nic není tak, jak to na první pohled vypadá.

Pokud čekáš, že je něco skutečný, tak je to zaručeně fake. Pokud čekáš, že je něco fake, protože by to ani nemohlo být skutečný, tak se vsaď, že to bude rozhodně pravý. Jako třeba všechny tyhle živý kytky, který se musejí pravidelně vyměňovat. Bellagio, Wynn i další hotely mají v lobby NEUVĚŘITELNÝ květinový výzdoby. Nechápu…

 

 

Takhle klidně vypadá město za tou pompézní hotelovou/casinovou/bez přestání blikající kulisou. Není divu, že se místní obyvatelé Stripu vyhýbají ze všech sil.

 

 

Neviděli jste první článek o našem hotelu? Nevadí, můžete na něj kliknout tady a v klidu se podívat.

Ve kterém hotelu by se nejvíc líbilo vám? Já si nemůžu pomoct, ale něco mi říká, že snad nikdy nikdo nemůže probádat všechny zákoutí tohohle bláznivýho místa. Není to super?:)

 

Mějte se krásně,

Vaše ∞ Suzi

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?