MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ 2019 KE STAŽENÍ | MONTHLY PLANNER 2019

 

Měsíční plánovače na rok 2019 ke stažení zdarma jsou tady!

Není žádným tajemstvím, že začátek prosince je nejideálnějším obdobím k plánování cílů a úkolů na příští rok a protože vím, že několika z vás se moje plánovače opravdu líbí a pravidelně je používáte, připravila jsem pro vás aktuální verzi pro nadcházející rok.

Monthly planners for 2019 are finally here!

It’s nothing new that beginnig of December is a perfect time for planning goals and tasks for the upcoming year and because I know you loved my planners for 2018 I’ve prepared an updated version for 2019. 

 


“A goal without a plan is just a wish.”
― Antoine de Saint-Exupéry


 

 


“It takes as much energy to wish as it does to plan.”
― Eleanor Roosevelt


 

Měsíční plánovače si jako obvykle můžete zdarma stáhnout v českém i v anglickém jazyce. Jedná se o jednoduchý a elegantní rozvrh včetně datumů. Jednoduše si stáhnete PDF soubor, který pak můžete kdykoliv vytisknout. Ať už potřebujete rozpis cvičení, práce nebo školních projektů, tyhle plánovače vám určitě přijdou vhod.

You can easily download the planners for free in czech or english language in PDF. The planners include dates and simple and elegant design. You can download the planner of your choice and print it whenever you like. Whether you need to plan your workout schedule, work or school projects, this planner is all you need.

 

MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ ke stažení

MONTHLY PLANNER download

 

Přeju vám opět krásný plánování a úspěšnej boj s prokrastinací a nezapomeňte, že si můžete zdarma stáhnout i moje Týdenní plánovače. Budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, jestli se vám měsíční plánovače líbí nebo mě označíte na Instagramu pod #SFTBplanovac, abych mohla vidět, jestli jste s plánovačem spokojený:)

Co myslíte, přijdou vám měsíční plánovače vhod?

 

Vaše ∞ Suzi

 

I wish you a happy planning and a successful battle with procrastination and don’t forget also my Weekly planners. You can download them also for free. Let me know how you liked the monthly planner in the comments section below or tag me on Instagram with #SFTBplanovac so I can see, if you enjoy using the planner:)

 

xx ∞  Suzi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?