MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ 2021 KE STAŽENÍ

Měsíční plánovač SFTB ke stažení zdarma

 

Praktický měsíční plánovač pro rok 2021 ke stažení zdarma. Ideální pro plánování cílů, úkolů a snů. Perfektní, pokud chceš mít přehled.

 


“Plan your work for today and every day, then work your plan.” ― Margaret Thatcher


 

Stejně jako minulé roky, i letos mám pro vás připravený nový měsíční plánovač 2021. Jeho stažení je zdarma a můžete ho používat k čemu se vám jen zamane. Plánovače jsou celkem dva. Jeden v českém a druhý v anglickém jazyce, ve formátu PDF. Stačí si vybrat ten svůj, na odkazu níže ho stáhnout a pak už jen zmáčknout tisk. Berte měsíční plánovač 2021 ke stažení jako takový můj dárek pro vás. Plánování a plnění úkolů za vás sice neudělám, ale touhle cestou bych vám chtěla plánovací proces alespoň trochu ulehčit a poděkovat vám za vaši přízeň v minulých letech. Ať už se jedná o blog, podcast nebo Instagram.

 

CZ MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ STÁHNI ZDE

EN MONTHLY PLANNER DOWNLOAD HERE

 

Všichni dobře víme, že plánování je základ, pokud chceme svůj čas využívat efektivně. Nenechte se pobízet a hurá do plánování všeho, po čem toužíte 🙂

 


“Never begin the day until it is finished on paper.” ― Jim Rohn


 

Užívejte plánovač s radostí a nezapomeňte, že si můžete na blogu zdarma stáhnout i můj TÝDENNÍ PLÁNOVAČ. Na oplátku za ně od vás nechci víc, než když mi do komentářů napíšete, jestli se vám plánovače líbí nebo mě označíte na Instagramu pod #SFTBplanovac, abych mohla vidět, jak jste s plánovači spokojení.

 

Vaše ∞ Suzi

P. S.

Myslím, že rok 2020 spoustu z nás naučil to, co žádné jiné roky před ním. Věřím ale, že 2021 můžeme považovat za nový začátek a že bude stát za to 🙂

Mějte moc krásný nový rok ❤️️

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?