SuziFromTheBlog SE MĚNÍ NA SUZI HARBI

SuziFromTheBlog se mění na Suzi Harbi

Jak už to tak bývá, nic nejde zastavit.

Život plyne a věci se mění. Když jsem si před více než sedmi lety zakládala blog suzifromtheblog, ani ve snu by mě nenapadlo, že se z něj vyklube něco většího. Něco, čemu budu muset věnovat pohled z větší dálky. S větším odstupem a soustředěnějším okem. Ta doba ale přišla a bylo na čase otevřít se změně. SuziFromTheBlog se mění na Suzi Harbi!

Už dva roky tvořím Girlcast podcast, který vás baví a já jsem za to neskutečně ráda. Poslední rok se taky hodně intenzivně věnuji plánování a realizaci projektu, který je větší, než blog nebo podcast. Je to projekt, který si zaslouží nový název, nový přístup a nový začátek. Sice vám ještě neřeknu o jaký projekt se jedná, ale zmíním vám, že jsem na začátku května úspěšně zakončila školou koučování a získala koučovací certifikát (JUPÍÍÍÍ:)

Právě také dokončuji první ročník Akademie pro začínající podnikatelky (AWE), který v Česku pořádá organizace Business & Pofessional Women CR ve spolupráci s Velvyslanectvím USA. Jednalo se o tříměsíční intenzivní vzdělávání založené na programu DreamBuilder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Byla to skvělá zkušenost a získala jsem díky tomu spousty důležitých znalostí. Hlavně jsem ale měla možnost seznámit se s úžasnou komunitou žen a za to budu vždy nesmírně vděčná.

Mám také tu nejlepší mentorku na světě, kterou mi vybraly #HolkyzMarketingu v jejich Mentoring programu a já snad ani nemůžu uvěřit tomu, jaké mám štěstí, že se mi to takhle hezky sešlo. #GrlPwr

 

Největší překvapení mám pro vás ale ještě v záloze. Povím vám ho během následujících týdnů.

 

(Pssst – první místo, kam dávám veškeré nové informace je můj herohero gang, takže pokud chcete být součástí a zároveň chcete podpořit podcast, podívej se na tenhle odkaz).

 

Dnešní post je pro mě výstup z komfortní zóny, protože nemám ve zvyku šířit svoje úspěchy či radosti. Během posledních měsíců jsem ale díky škole, kurzu a nejednom mentoringu zjistila, že je to velká chyba na které musím pracovat. Tak tady to máte ve vší parádě:)

Byla jsem teď na blogu potichu, protože pracuji na nových věcech a současně se mi soukromým životem prohání tornádo. Ještě bude asi chvilku trvat, než vychytám všechny mouchy, které se ke změně názvu vážou, ale doufám, že mi to případně odpustíte.

SuziFromTheBlog se mění na Suzi Harbi a já věřím, že nás čeká skvělá budoucnost!

Budete u toho se mnou? 🙂

 

Mějte se zatím krásně a ať se vám daří na co sáhnete.

Vaše ∞ Suzi

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?