MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ 2023 KE STAŽENÍ

Měsíční plánovače ke stažení pro rok 2023Praktický měsíční plánovač pro rok 2023 ke stažení zdarma. Ideální pro plánování cílů, úkolů a snů. Perfektní, pokud chceš mít přehled a stíhat všechno, co si jenom zamaneš.

 


“A goal without a plan is just a wish.” ― Antoine de Saint-Exupéry


 

Po delší přestávce pro vás letos mám opět připravený praktický měsíční plánovač 2023 ke stažení, o který jste si neúnavně psali. Jeho stažení je zdarma a můžete ho používat k čemu se vám jen zamane. Plánovače jsou celkem dva. Jeden v českém a druhý v anglickém jazyce, ve formátu PDF. Stačí si vybrat ten svůj, na odkazu níže ho stáhnout a pak už jen zmáčknout tisk. Berte měsíční plánovač 2023 ke stažení jako takový můj dárek pro vás. Plánování a plnění úkolů za vás sice neudělám, ale touhle cestou bych vám chtěla plánovací proces alespoň trochu ulehčit a poděkovat vám za vaši přízeň v minulých letech. Ať už se jedná o podcast, blog nebo Instagram.

 

CZ MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ STÁHNI ZDE

EN MONTHLY PLANNER DOWNLOAD HERE

 

Všichni dobře víme, že plánování je základ, pokud chceme svůj čas využívat efektivně. Nenechte se pobízet a hurá do plánování všeho, po čem toužíte 🙂

 


“Plans are of little importance, but planning is essential.” ― Winston Churchill


 

Užívejte plánovač s radostí a nezapomeňte, že si můžete na blogu zdarma stáhnout i můj TÝDENNÍ PLÁNOVAČ. Na oplátku za ně od vás nechci víc, než když mi do komentářů napíšete, jestli se vám plánovače líbí nebo mě označíte na Instagramu pod #SFTBplanovac, abych mohla vidět, jak jste s plánovači spokojení.

 

Vaše ∞ Suzi

P. S.

Mějte krásné Vánoce ❤️️

Komentáře

  1. Kristie
    2 ledna, 2023 / 7:42 pm

    Moc děkuji za pěkný jednoduchý plánovač! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?