ABOUT SUZI

Jmenuju se Zuzka a miluju smích. Zní to jako STRAŠNÝ klišé, já vím…

Jsem obyčejná holka, která miluje vůni kvalitního parfému stejně tak, jako vůni benzínu.
V žilách mi koluje adrenalinová krev. Stejně jako většina z nás, i já občas mluvím sprostě a často někdy jsem protivná. Nemám ráda nedovřený šuplíky a dveře. Věřím v karmu a nejšťastnější jsem u moře a na cestách (což jde krásně ruku v ruce:). Jsem seriálovej a filmovej maniak, takže diskuze na tyto dvě témata kdykoliv ráda uvítám! HODOR!

Narodila jsem se v květnu 19/něco na severu Čech. Když mi bylo 9 let, přestěhovaly jsme se z věčně zasněženého a zamračeného severu  do Českého ráje. Rapidní změna teplot a zvýšený výskyt slunečních paprsků mi v dospívání málokdy dovolil smutnit po mém rodném městě. Kdyby tam nežili moji nejlepší prarodiče, nejspíš bych si na něj vzpomněla jen občas, při vyplňování úředního dokumentu u kolonky místo narození. Čím starší jsem, tím víc mám svoje rodiště ráda. Ach ten život:)

Vystudovala jsem Managament cestovního ruchu a oddychla si, když bylo studium za mnou. Nějak jsem měla pocit, že studovat cestování není to samé, jako se sebrat a jet a že je to ztráta času.

Později jsem se odstěhovala za prací do Prahy. Tady se ze mě stal regulérní PRAHOHOLIK a navždycky budu mít naše hlavní město hluboko v srdci.

V polovině roku 2016 jsem se přestěhovala do Budapešti v Maďarsku, kde jsem začala na svůj blog psát podsekci s názvem Blogapešť.

Jsem beauty nadšenec, především co se péče týče. V každodenním životě razím převážně no make-up styl a vůbec se za to nestydím! Záleží mi na životním prostředí a poslední dobou se čím dál víc zajímám o vegetariánství a další specifický druhy stravování. Za vegetariána se ale nepovažuju. Jednou za čas si totiž to maso s chutí dám:)


Říkáte si, proč číst zrovna můj blog? 


Protože ho dělám pro radost a s láskou.

Na blogu najdete hlavně travel, lifestyle, beauty a blogapešť články. Občas taky nějakej ten film nebo seriál. To si prostě nedokážu odpustit:)
V dnešní době neustálý reklamy a spousty kvalitních blogů je z čeho vybírat a já to dobře vím. I přes to, (nebo možná právě proto) bych byla ráda, kdyby můj blog někomu přinesl užitečný informace, zábavu nebo kdyby alespoň zkrátil chvíli při čekání na vlak.
Nejsem fotografka, spisovatelka, všeználek, beauty/food/fashion guru a dokonce nejsem ani programátorka. Proto mě baví učit se všechny věci, který jsou s blogem spjatý a to mě nutí jít dál a dál. Nenajdete u mě reklamu za kterou si nestojím, názory, který nejsou moje ani si nebudu hrát na něco co nejsem. (Pokud teda si nebudeme hrát na mořský víly, na ty já si hraju ráda:)

Jednou bych chtěla být naprosto finančně nezávislá, procestovat celej svět, naučit se surfovat, žít někde na polozapomenutým ostrově a dělat instruktorku potápění. Na pláž bych jezdila na svojí motorce a stres bych měla pěkně v paži:)

Mám radost ze života a chci se s vámi o ní podělit.


 Vítejte na mém blogu!


Doufám, že se vám tu bude líbit. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, napište mi na email suzifromtheblog@gmail.com.