ABOUT SUZI

 

 

Ahoj, jmenuju se Zuzka a chci tě přivítat na svém blogu.

Jsem mileniál, který se snaží žít v offlinu minimálně stejnou měrou, jako v onlinu. 

Základní pravidlo při zakládání blogu je, ujasnit si jedno konkrétní téma, o kterém budeš psát. Jednodušeji se pak zaměřuješ na svoji cílovou skupinu, a díky tomu je daleko snadnější dosáhnout svých cílů. Proto u mě čekej lifestyle články, beauty tipy, travel posty a v neposlední řadě taky seriálový a filmový recenze.
Myslím si, že dokážu opravdu hodně věcí, ale rozhodně se nezvládnu zaměřit jenom na jedno téma, o kterém bych chtěla psát svůj vlastní blog 🙂

Jsem neobyčejná holka, která miluje vůni kvalitního parfému stejně tak, jako vůni benzínu.
Nemám ráda nedovřený šuplíky a dveře. Věřím v karmu a nejšťastnější jsem u moře a na cestách (což jde krásně ruku v ruce). Jsem seriálovej a filmovej maniak, takže diskuze na tyto dvě témata kdykoliv ráda uvítám! HODOR!

V polovině roku 2016 jsem se přestěhovala do Budapešti v Maďarsku, kde jsem na svůj blog začala psát podsekci s názvem Blogapešť.
Pokud zrovna nepracuju doma na počítači, můžeš mě potkat v Budapešti či Praze, v kavárně nebo v kině.

Jsem beauty nadšenec, především co se péče týče. V každodenním životě razím převážně no make-up styl a vůbec se za to nestydím. Pokud mám chuť, vždycky se ráda hezky namaluju. Pokud to ale znamená vstávat ráno o hodinu dřív, tak se mnou rozhodně nepočítej 🙂

 


Říkáš si, proč číst zrovna můj blog? 


Protože ho dělám pro radost a s láskou.

Jak už jsem psala na začátku – na blogu najdeš hlavně travel, lifestyle, beauty a blogapešť články. Občas taky nějakej ten film nebo seriál. To si prostě nedokážu odpustit:)
V dnešní době neustálý reklamy a spousty kvalitních blogů je z čeho vybírat a já to dobře vím. I přes to, (nebo možná právě proto) bych byla ráda, kdyby můj blog někomu přinesl užitečný informace, zábavu nebo kdyby alespoň zkrátil chvíli při čekání na vlak.
Nejsem fotografka, spisovatelka, všeználek, beauty / fashion guru a dokonce nejsem ani programátorka. Proto mě baví učit se všechny ty věci, který jsou s blogem spjatý a to mě nutí jít dál a dál. Nenajdeš u mě reklamu, za kterou si nestojím. Názory, který nejsou moje. Ani si nebudu hrát na něco, co nejsem. Pokud si teda nebudeme hrát na mořský víly, na ty já si hraju ráda:)

Jednou bych chtěla procestovat celej svět, naučit se surfovat, žít někde na polozapomenutým ostrově a dělat instruktorku potápění. Na pláž bych jezdila na svojí motorce a jedla bych manga přímo ze svojí vlastní zahrádky.

Mám radost ze života a chci se o ni s tebou podělit.


 Vítej na mém blogu!


Doufám, že se ti tu bude líbit. Pokud budeš mít jakýkoliv dotaz, napiš mi na e-mail suzifromtheblog@gmail.com.

 

 

 

 

 


Looking for Something?