JAK SE HODIT DO POHODY PO NÁROČNÉM DNI

Všichni občas máme den blbec. Ať už nám padá všechno z ruky, zapomněli jsme zařídit nějakou důležitou věc nebo se nám v práci zrovna nedaří podle představ. Řve na nás šéf, začalo pršet a nemáme deštník. Prostě, když se to se*e, tak pořádně, chápete mě. Dost často na sebe tohle všechno navazuje. Jeden nezdar přitáhne další a takhle se na nás, jako dobří kamarádi, pokusí všechny nezdary vyřádit co to jen jde. Nevím jak vy, ale já v těchhle chvílích myslím hlavně na to, jak se nemůžu dočkat, až budu konečně doma. Tam, kde hodím starosti za hlavu a sebe do pohody. Jak se tedy jednoduše hodit do pohody po náročném dni?

 

TUŽKA A PAPÍR

První, co je potřeba po příchodu domů udělat, se týká vyčištění hlavy. Vezměte si papír a tužku a sepište pod sebe všechny věci, který vás trápí a nějakým způsobem stresujou. Máte je? Všechny? Tak teď na ně až do zítřejšího rána zapomeňte. Vypusťte je z hlavy a vůbec na ně nemyslete. Vypište to ze sebe a udělejte si v mysli prostor pro odpočívání a relax.

DOBRÉ JÍDLO

Jídlo na mě zabírá vždycky. Není nic lepšího, než si dát něco, na co máte opravdu chuť. S prvním soustem se mi nálada zlepšuje automaticky. Když si ještě navíc dáte něco zdravýho, ovlivní to vaše pocity až neuvěřitelným způsobem. Uvařte si nebo si něco objednejte. Je to jenom na vás.

HORKÁ VANA

Čímž myslím spíš příjemná relaxační koupel, než vyloženě horká vana. Tady ale platí, víc než kde jinde – “Jaký si to uděláš, takový to  máš”. Já mám ráda Lush bomby, někomu ale stačí do vody jen pěna nebo sůl. Nezapomeňte si to udělat pěkný a zapalte si svíčky. Kombinace vůně, tepla a svíček mě uklidňuje i teď a to o nich jenom píšu:)

KLID A POHODLÍ

Zkuste se po příchodu domů na chvíli uklidnit. Já se ráda zavřu v místnosti bez televize a zachumlám se pod super pohodlnou deku s čajem a knížkou. Pokud se vám nedaří sehnat hebkou a kvalitní přikrývku, koukněte třeba na Esprit. Důležité je, na chvilku se vyhnout telefonu a dalším elektronickým zařízením. Brzo se budete cítit uvolněně a odpočatě.

 ANTISTRESOVÉ OMALOVÁNKY

Když přišla vlna omalovánek pro dospěláky, moc jsem jim nevěřila. Představa, že si vymalovávám byla sice fajn, ale jak se znám, určitě bych u toho dlouho nevydržela.  To se mi taky potvrdilo. Sedět u nich hodiny a hodiny nedokážu. K tomu abych se uklidnila mi totiž stačí jenom dvacet minut vybarvování a je to:) Rozhodně to zkuste, je to příjemná změna.

ČAS PRO SEBE

Zacvičte si jógu. Udělejte si masku. Pusťte si oblíbenou hudbu. Koukněte se na svůj oblíbenej seriál. Blbej den je ta nejideálnější příležitost k činnostem, který máte rádi. Člověk si to i tak nějak víc užije, když ví, že má za sebou těžkej den, nemyslíte?:)

Máte nějaký svoje zaručený tipy na to, jak se dostat do pohody? Napište mi je do komentářů. Těch totiž není nikdy dost! Jak těch tipů, tak komentářů:)

Já si půjdu dát vanu, když jsem se tady o ní tak hezky rozepsala. Nějak jí nemůžu dostat z hlavy:)
V noci odlétám do Izraele a nemůžu se dočkat. Jsou to dva měsíce, co jsem tam byla naposledy, ale přijde mi to jako celá věčnost! Sledujte Instastories a vezmu vás tam taky:)

Vaše ∞ Suzi

2 Komentáře

 1. Anonymní
  26 května, 2017 / 5:08 pm

  Paradni clanek, vic podobnych! Uplne mi to zlepsilo den. Dekuju <3

  • SuziFromTheBlog
   Autor
   29 června, 2017 / 1:40 pm

   To jsem moc ráda, děkuju:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?