TERAPIE LESEM

Terapie lesem

 

Zelená barva údajně uklidňuje a dokonce i léčí. Pokud jde o mě, nejspokojenější opravdu jsem v lese nebo u moře, takže s tím musím souhlasit. Jak je to s tím léčením ale nevím jistě, protože si vždycky spíš nějakej ten šrám z lesa přinesu, než že bych se nějakýho zbavila:)

Na víkend jsem se z Budapešti přesunula domů a strávila jsem krásný dva dny v lese. Nemyslete si, já miluju kavárny a ruch velkoměsta. Nemůžu se ale vždycky dočkat, až se konečně dostanu zpátky do přírody. Až budu umazaná a nenamalovaná běhat ve starých kalhotách s dědou po lese a hledat houby. Ve všem by měla být rovnováha a konkrétně v tomhle já ji fakt potřebuju.

Ty dva dny mi chodilo nezvykle moc reakcí na instastories, tak jsem se rohodla, že vám trochu tý terapie lesem dopřeju i na blogu. Užijte si fotky a zkuste si při nich představit ten klid, vůni lesa a pohodu. Vzpomeňte si na chvilku na dětství a na prázdniny v lese. Na datla, kterej je slyšet v dálce a na mravence v botách. Na to, jak po mechu skáčou malý skokani do všech stran, když procházíte kolem kapradí. Na ty krásný ilustrovaný knížky pohádek, který jsme jako děti četli a pak si představovali, že v lese žijou skřítci a víly (a taky že žijou, ne že ne).

 

Les

Terapie lesem

Suzi From The Blog

Pravé hřiby

Praváků jsme nakonec domů donesli 75. Nekecám. To je nejvíc pravých hřibů, co jsem kdy v životě našla.

Terapie lesem

Terapie lesem

Terapie lesem, pohled na nebe skrz koruny stromů

Terapie lesem, ropucha

Terapie lesem

Terapie lesem

Terapie lesem

Terapie lesem

Terapie lesem

 

Chodíte do lesa, nebo máte z přírody hlavu v pejru, stejně jako Melman z Madagaskaru? 😀

Kde do přírody chodíte nejradši?

 

Vaše ∞ Suzi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?