MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ KE STAŽENÍ | MONTHLY PLANNER TEMPLATE

 

Neptejte se mě, proč mám pro vás uprostřed března měsíční plánovač, ok? 😀

Don’t ask me, why I have for you monthly planner in the middle of March, ok? 😀

 


Failing to plan is planning to fail.

-Alan Lakein


 

Začínám si plánovat úkoly čím dál tím víc dopředu, protože zjišťuju, že mi to perfektně vyhovuje. Pořád si ještě ladím “ten svůj” vlastní systém, který pro mě bude fungovat přesně tak, jak bych chtěla, ale už teď jsem s ním docela spokojená. Tentokrát jsem si pro sebe vytvořila měsíční plánovače, a tak mě napadlo, proč bych se o ně s vámi zase nepodělila? Týdenní plánovače se vám líbily, tak se vám třeba budou hodit i tyhle – měsíční.

I’ve started planning my tasks in advance more often lately, as I figured it works for me very well. I am still working on my planning system and how to make it perfectly suit my needs, but I am already pretty happy with it even now. This time I‘ve created for myself these monthly planners, and I thought, why not to share this great tool with you? I know you liked my weekly planners, so why wouldn’t you like to try the monthly ones as well?

 

Měsíční plánovač SFTB

Měsíční plánovač SFTB

Měsíční plánovač SFTB

 


PLANNING IS EVERYTHING


 

Stáhnout si je můžete v českém i v anglickém jazyce. Jedná se o jednoduchý a elegantní rozvrh včetně datumů. Jednoduše si stáhnete PDF soubor, který pak můžete kdykoliv vytisknout. Ať už potřebujete rozpis cvičení, práce nebo školních projektů, tyhle plánovače vám určitě přijdou vhod.

You can easily download planners in czech or english language in PDF. Planner includes dates and simple and elegant design. You can download the planner of your choice and print it whenever you like. Whether you need to plan your workout schedule, work or school projects, this planner is all you need.

 

MĚSÍČNÍ PLÁNOVAČ ke stažení

MONTHLY PLANNER download

 

Přeju vám opět krásný plánování a úspěšnej boj s prokrastinací:) Budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, jestli se vám plánovač líbí nebo mě označíte na Instagramu jako #SFTBplanovac, abych mohla vidět, jestli jste s plánovačem spokojený, a jak se vám jeho používání osvědčilo/neosvědčilo.

 

Vaše ∞ Suzi

 

I wish you happy planning and successful battle with procrastination. Feel free to let me know how you liked the planner in the comments section below or tag me on Instagram with #SFTBplanovac so I can see, if you enjoy using the planner and whether it does (or doesn’t) do the job for you 🙂

 

xx ∞  Suzi

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Looking for Something?